Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Ornecie

Pracownicy w historii szkoły  


W naszej szkole uczyli:

Ignacy Kaźmierski, Waleria Bujalska, Michalina Gołaszewska, Antonina Mackiewicz,Wanda Welenc, Mieczysława Kluskowa, Franciszka Kretowicz, Stefania Wierszydło, Irena Górzańska, Hieronim Nawrocki, Klara Orczykowska, Klementyna Wawrzyniak, Władysław Wawrzyniak, Witold Wawrzyniak, Zdzisława Gasperowicz, Jerzy Muza, Danuta Wawrzyniak, Adam Habel, Halina Kieruj, Eugeniusz Ustki, Waleria Czerkowa, Roman Dobrański, Eugenia Lewandowska, Jadwiga Michowska, Kazimierz Zalewski, Celina Kata (Chlebowska), Wanda Kuskowska, Anna Napieralska, Aleksandra Szmajchel (Pełkowska), Jadwiga Rybicka, Zofia Sarad, Stanisława Adamczyk, Łucja Dobrańska, Jadwiga Dzikiewicz, Stanisław Kibort, Halina Mięsak, Tadeusz Szmajchel, Henryk Świerszcz, Jadwiga Świerszcz, Celina Zarzycka, Kazimierz Zwoliński, Jan Dyli, Piotr Kretowicz, Wiesława Piotrowska, Teresa Reczkowicz, Weronika Żołud, Aniceta Sznajder, Krystyna Marcinkiewicz, Irena Nędzi (Masłowska), Paweł Mathejs, Maria Mathejs, Jadwiga Szulc, Janina Sochacka (Budziszewska), Maria Mikuszewska, Andrzej Marcinkiewicz, Helena Maziarczyk, Franciszek Orzechowski, Czesława Szmatowicz, Edmund Szulc, Irena Sienkiewicz, Jadwiga Banaszek, Teresa Retko (Burda), Stefania Leźnicka (Florek), Aldona Giron, Aleksandra Macoszko, Czesława Michałowska, Urszula Żylis (Pełkowska), Antoni Zmitrowicz, Janina Kieruj, Irena Turowicz (Płochocka), Maria Dyli, Halina Gołębiewska, Olga Ignatiuk, Eugenia Karpiesiuk, Jadwiga Krzyszkowska, Alina Cybruch (Maksimczyk), Teresa Pokorska, Jadwiga Szuba, Monika Flak (Uziałko), Regina Janaszek (Bujko), Stanisław Cybruch, Jadwiga Drutel (Gajewska), Maria Cybulska, Ewa Rajmańska, Aniela Zmitrowicz, Ewa Pokorska, Genowefa Surma, Leokadia Raducha, Celina Daszkiewicz, Halina Hermanowicz, Halina Greckiewicz, Teresa Kijowska, Stanisław Patecki, Teresa Ulińska, Olga Zdanowicz, Alina Chruściel, Władysława Góral, Wanda Fabrykiewicz, Bogusława Kawelec, Krystyna Kodym, Tamara Kaczyńska, Irena Rogowicz, Apolonia Stankiewicz, Wanda Sztukiert, Alicja Chrościcka, Jadwiga Dorożyńska, Józef Habuda, Halina Legnicka, Janina Muzyka, Stefania Szemplińska, Helena Zeplin, Leonarda Zwonaruk, Lidia Hrymowicz, Władysława Butkiewicz, Władysław Kiewro, Zofia Werner, Tadeusz Łasiński  , Teresa Michalska, Donata Podleś, Krzysztof Pogański, Halina Złamańska (Dobrzyniak), Pelagia Gnatkowska, Bogumiła Sobolewska, Bożena Klukowska (Wadecka), Bożena Oryńczak, Zofia Stanicka, Wacław Basałygo, Zofia Wołejszo, Krzysztof Złamański, Alicja Goździkowska, Daniela Dylewska, Teresa Mariańska, Alicja Leźnicka , Janusz Maciejewski, Bożena Ogiela (Naszkierska), Mirosława Piekart, Wojciech Sadowisk, Halina Waszczyszyn (Rucka), Krystyna Skowronek, Andrzej Wołyński, Małgorzata Grodkowska, Henryk Wołodźko, Halina Chojnowska, Jadwiga Gierlof, Krzysztof Kobierski, Andrzej Łabaszewski, Jolanta Dziuba (Łach), Andrzej Pietkiewicz, Teresa Skuła, Maria Skowyrska, Krystyna Trębacz, Zbigniew Badyla, Małgorzata Godzina, Bożena Olewnik , Bogdan Wiązowaty, Beata Ciunajtis (Jancewicz), Janusz Sułtan, Mirosław Ostrowski, Bożena Hermanowicz, Małgorzata Szuba (Karnicka), Dorota Kołek, Agata Leszczyńska, Małgorzata Olchowi, Bożena Olechnowicz, Grażyna Orodzińska, Irena Rybacka, Tadeusz Zapadka, Ewa Musiatowicz, Jarosław Kogut, Czesław Zieliński, Edward Jakiel, Wioletta Wolak, Adam Wołk, Barbara Gromadzka, Hanna Jakiel, Marzanna Kaniecka, Halina Bartnik, Ryszard Dębisk, Danuta Dudek, Radosława Kasikowska, Ewa Paśko, Kazimierz Suchodolski, Jerzy Szotyński, Jolanta Zinko, Ewa Konarzewska (Łasińska), Iwona Gopaniuk, Agata Galinowska, Joanna Wróblewska, Marzena Zaryjewska, Grażyna Butkiewicz, Mirosław Lango, Anna Żołądek, Marek Żuk, Piotr Fijarczyk, Marek Rońda, Barbara Kwapisz, B. Trawczyńska 

 

Kierownicy i dyrektorzy
Szkoły Podstawowej nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego

  • Ignacy Kaźmierski 1.09.1945 – 31.08.1947

  • Władysław Wawrzyniak 1.09.1947 – 31.07.150

  • Witold Wawrzyniak 1.08.1950 – 31.07.1952

  • Tadeusz Szmajchel 1.08.1952 – 7.01.1963

  • Jan Dylis  8.01.1963 – 1966

  • Jadwiga Szulc 1966 -1969 - Franciszek Orzechowski – zastępca kierownika

  • Edmund Szulc 1969 – 20.12.1975 - Stefania Leźnicka – zastępca kierownika

  • Stefania Leźnicka 20.12.1975 – 30.11.1977 - Wanda Fabrykiewicz – zastępca kierownika

  • Tadeusz Łasiński – 1.12.1977 – 31.08.2003 - Alicja Chrościcka – zastępca dyrektora - Donata Podleś – zastępca dyrektora

  • Alicja Fijałkowska 1.09.2003 – Danuta Dolińska – zastępca dyrektora 1.09.203 - Ewa Stachnik – zastępca dyrektora 1.09.2003 -